Nowy semestr

Witajcie!

Mam wielką nadzieję, że każdy z Was przebrnął przez wszystkie egzaminy pomyślnie! Pozostało teraz tylko brać się do nauki, żeby wakacje były spokojne i tutaj z pomocą przychodzi statyka.info!
W ostatnim czasie uzupełniłem dużo materiału oraz dodałem parę nowych poradników, do uzupełnienia został jedynie poradnik Siły wewnętrzne w łukach, który dopełni informację o dziale siły wewnętrzne.
Kolejne poradniki jakie będą się pojawiać będą z serii Mechanika Budowli, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych informacji.

Również ciekawą informacją, jaka może was zadowolić jest planowane otwarcie pomocy online 24/7, gdzie znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania dotyczące obliczania różnych elementów konstrukcyjnych, ale to z czasem 🙂
Na koniec zachęcam do korzystania z zakładki PROJEKTY, aby umilić sobie życie na studiach i zdjąć trochę obowiązków z siebie!

 

 

Admin.

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.