Korepetycje

Szanowni Państwo!
Na podstawie Państwa wiadomości z pytaniami dotyczącymi korepetycji uznaliśmy, że nie może zabraknąć ich na stronie, dlatego nie tylko wznowiliśmy tę usługę, ale również poszerzyliśmy ją o korepetycje stacjonarne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Korepetycje online

Zajęcia odbywają się przez znany komunikator internetowy, dlatego jedynymi wymaganiami są mikrofon(najlepiej ze słuchawkami) oraz komputer z dostępem do sieci. Zajęcia trwają 60 lub 90 minut + 5 minut na sprawdzenie połączenia, co w sumie daje 65 lub 95 minut, prowadzone są bezpośrednio przez administrację strony. Na korepetycje należy umawiać się co najmniej trzy dni przed wybranym terminem.

Dzień tygodnia

 

Czas trwania

 

Cena korepetycji

 

poniedziałek brak wolnych terminów
wtorek, po godzinie 19:00 60 minut 90 złotych
środa brak wolnych terminów
czwartek, po godzinie 19:00 60 minut 90 złotych
piątek, po godzinie 16:00 60 minut / 90 minut 90 złotych / 120 złotych
sobota 60 minut / 90 minut 90 złotych / 120 złotych
niedziela wolne wolne

Korepetycje stacjonarne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, udostępniamy opcje standardowych korepetycji, tzn. wraz z korepetytorem w miejscu wcześniej ustalonym(szkoła, kawiarnia, etc.). Zajęcia prowadzi osoba uprzednio sprawdzona przez administrację Statyka.info, ale nie związana z nią. Czas trwania, koszt, miejsce i inne elementy zajęć ustalane są bezpośrednio z korepetytorem i nie zależą od administracji. Statyka.info jedynie udostępnia ofertę, ale również poleca korepetytorów widniejących w ofertach.

Aby skorzystać z korepetycji stacjonarnych , wystarczy znaleźć i wybrać na poniższej liście miasto, w którym mają odbyć się korepetycje, a następnie skontaktować z wybranych korepetytorem telefonicznie lub E-mailowo.
Życzymy efektywnej nauki!

 

Uwaga!
Aktualnie przedstawiona jest lista jedynie 10 miast z największą liczbą użytkowników.
Jeśli nie znalazłeś swojego miasta, a chciałbyś skorzystać z oferty korepetycji lub chciałbyś ich udzielać, napisz do nas. >>Kontakt<<