Współpraca

Współpraca z www.statyka.info – Niezależny Portal Budowlany jest możliwa na wielu płaszczyznach i żadna z propozycji nie pozostanie bez odpowiedzi z naszej strony. Poniższe propozycje wynikają z najaktualniejszych pomysłów, planów lub prac, które w najbliższym czasie będą opublikowane, przez co powiększą ofertę portalu. Niniejsza strona z ofertami współpracy będzie na bieżąco aktualizowana, dlatego wszystkich chętnych do aktywnego udziału w rozwoju serwisu zapraszamy do częstego śledzenia tej podstrony. Wszystkie oryginalne pomysły prosimy zgłaszać bezpośrednio na adres: kontakt@statyka.info.

A tym czasem poszukujemy pomocy w następujących działach / przy następujących przedsięwzięciach:

Strefa ogólna
Wiadomości

 

Strefa studenta

W dalszym ciągu powiększana jest baza poradników i przykładowych projektów/zadań, dzięki którym uczniowie szkół technicznych, jak i studenci politechnik oraz szkół wyższych za małą opłatą mają dostęp do setek materiałów, które pozwalają im przyswoić dane zagadnienie, a następnie zaliczyć kolokwia, bądź egzaminy.

Jesteśmy w stanie odkupić, odpowiednio przygotowany według naszych wskazówek, poradnik na temat, który jeszcze nie figuruje w zbiorach Strefy Studenta. To samo dotyczy własnoręcznie wykonanych oraz zaliczonych projektów. Dodatkowe informacje można znaleźć na podstronie: Napisz poradnik, odkupimy go od Ciebie!

Oferta nie jest kierowana jedynie do studentów, wszystkich mających wiedzę na dany temat oraz lekkie pióro zapraszamy do współpracy!

Strefa inżyniera
Strefa inwestora