Korepetycje – 2

Zapisz się na korepetycje bez wychodzenia z domu!

Wszystkiego czego potrzebujesz to komputer z mikrofonem i oczywiście z dostępem do internetu oraz platforma komunikacyjna SKYPE.
Korepetycje są udzielanie z następujących działów:

  1. Mechanika Ogólna
  2. Wytrzymałość Materiałów
  3. Mechanika Budowli

[DLA POCZĄTKUJĄCYCH] Bardzo bym prosił o zapoznanie się z następującymi poradnikami z działu Mechanika Ogólna:

  1. Podpory
  2. Rodzaje obciążeń
  3. Statyczna wyznaczalność i geometryczna niezmienność

Pozwoli to zaoszczędzić czas i szybciej zabrać się do konkretnej nauki. Oczywiście jeśli będą jakiekolwiek pytania odpowiem.

Przykładowy przebieg korepetycji z działu Mechanika Ogólna:

  1. Przed rozpoczęciem korepetycji wysyłam Ci materiały w formacie .pdf
  2. Jeśli uznasz/uznam(po rozpoczęciu nauki), że potrzebne jest wprowadzenie teoretyczne do tematu, z którego będą prowadzone zajęcia to około 10 minut trwa część wprowadzająca(omówienie rzeczy takich jak: rodzaje podpór, rodzaje sił wewnętrznych itp.)
  3. Kolejny etap to nauka przez praktykę. Wspólnie krok po kroku rozwiązujemy różnego rodzaju zadania zaczynając od łatwych etapowo przechodząc do złożonych i wieloprzęsłowych.
  4. Po wyczerpaniu czasu zadaję Ci parę zadań do zrobienia bez mojej pomocy, które wyślesz do mnie gdy je obliczysz. Ja je sprawdzę i napiszę komentarz.

Oczywiście na korepetycjach możemy rozwiązywać wspólnie zadania, które ty uważasz za ważne dla Ciebie, nie musimy robić tych narzuconych przeze mnie. Wszystko jest ustalane po skontaktowaniu się ze mną  sprawie korepetycji.

Czas trwania korepetycji to 90 minut liczone od 5-tej minuty po rozpoczęciu połączenia. Zostawiam zawsze te 5 minut na przygotowanie i sprawdzenie jakości połączenia. Oczywiście jak jest wszystko okej korepetycje mogą trwać 95 minut! Koszt korepetycji, jak w przypadku projektów jest na kieszeń każdego studenta!

Widzisz więc, że wszystko jest przygotowane. Jedyne co musisz zrobić to zasiąść w fotelu z kartką, długopisem i kalkulatorem. Natomiast od Ciebie oczekuje pełnego skupienia i chęci do zrozumienia tematu!

W celu uzyskania więcej informacji, proszę o kontakt!

W sprawie korepetycji proszę pisać na adres:
E-mail:                               korepetycje@statyka.info
Numer gadu-gadu:            50250826
Telefon:                             aktualnie niedostępny