Semestr letni 2016

Mam nadzieję, że sesja zakończyła się dla wszystkich pomyślnie i możemy spokojnie zacząć się przygotowywać do kolejnych projektów, kolokwiów i egzaminów aby wakacje 2016 były wolne od poprawek.

Od 1 marca ponownie jestem do Państwa dyspozycji przez cały czas. Zachęcam do częstego zaglądania do poradników i korzystania z pomocy online w odpowiednim dziale na stronie. Chciałbym również podziękować za wszelkie uwagi i E-maile dotyczące działalności strony i pomysły jak ją ulepszyć.
Najważniejszą zmianą jaką zamierzam sprowadzić jest wprowadzenie poradników dotyczących budownictwa praktycznego, tzn. konstrukcji stalowych, betonowych.
Poradniki podzielą się na dwie części budownictwo teoretyczne, czyli to które macie państwo aktualnie do dyspozycji i tak jak napisałem wyżej praktyczne czyli wiedza, przykłady, wzory i masa innych rzeczy dotyczących podstaw, elementów i konstrukcji stalowych i betonowych.

Na koniec zachęcam do korzystania z pomocy jaką Państwu oferuję przy rozwiązywaniu projektów, omawianiu i rozwiązywaniu problemów przy projektach i nie tylko… Serdecznie zapraszam!