Rok Akademicki 2019/2020 – Witamy na Statyka.info

Spis treści

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością pragnę powitać wszystkich użytkowników tych, z którymi miałem przyjemność współpracować w poprzednich latach, jak również nowych studentów roku akademickiego 2019/2020! Wszystkim Państwu życzę owocnej nauki, zdanych egzaminów i zaliczonej nadchodzącej sesji zimowej. Mam nadzieję, że strona oraz materiały na niej okażą się pomocne. W razie problemów zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę w zakresie projektów i korepetycji. W przypadku jednostkowych problemów, bądź pytań służę bezpłatną pomocą poprzez formularz kontaktowy lub na naszym forum ForumBud.pl.

Korzystając z okazji, chciałbym w tym wpisie nakreślić planowane zmiany i przedsięwzięcia, jakie powinny w najbliższym czasie pojawić się na stronie. Aby zbytnio nie zajmować Państwu czasu, skupie się na tych, które najszybciej zawitają na stronie.

Nasze forum strony ForumBud.pl zostanie otwarte w nadchodzącym tygodniu najpóźniej do 14 listopada 2019, ale już wszystkich serdecznie zapraszam!

Baza projektów zostanie zreorganizowana i poruszanie się pomiędzy projektami będzie o wiele bardziej łatwiejsze

Niestety przykładowe projekty dodane są jako skany, dlaczego ich jakość zostawia wiele do życzenia. Niestety nakład pracy jaki musiałbym włożyć w przerobienie tej bazy nie jest nawet porównywalne z korzyściami jakie miałoby to przysporzyć stronie, a są one czytelne i z łatwością służą jako przykłady do samodzielnego rozwiązania i ćwiczeń. Wszystkie kolejne przykłady projektów będą już tworzone komputerowo.

Aktualnie projekty w bazie projektów dodane są jako zdjęcia, zostanie to przekształcone i w najbliższym czasie zostanie z pojedynczych stron stworzony jeden plik, który zapewni szybszą pracę z materiałem i odciąży stronę.

Mam nadzieję, że zostaniecie Państwo z nami na dłużej i może nawet aktywnie zaangażujecie się budowę strony, która nam przyszłym/obecnym inżynierom – nie tylko budownictwa – znacząco ułatwi życie.

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

4 komentarze

 1. Patryk pisze:

  Kiedy pojawią się poradniki z betonu?
  Miały być już w tamtym roku…. Panie Piotrze, opie****asz Pan się🤔

  • Piotr Buzała pisze:

   Niestety osoba, z którą współpracowałem aktualnie nie ma czasu na dokończenie swojej części betonu.
   Proszę uzbroić się w cierpliwość, zobaczymy co czas przyniesie…
   Pozdrawiam!

 2. Marssel pisze:

  Strona super, cały poprzedni semestr wałkowałem mechanikę 1, w tym roku zapowiada się wytrzymałka.
  Mam nadzieję, że ceny dostępu nie zostaną podniesione. Ogólnie wielkie dzięki za stronę i również pozdrawiam!

  Do usłyszenia na korepetycjach, Mars!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.