Poradniki

Na dzień dzisiejszy dostępna jest prawie połowa materiału jaki znajdzie się na stronie w najbliższym czasie. Zależy mi na jak najlepszym i szczegółowym opracowaniu poszczególny zagadnień dlatego poradniki są udostępnianie stopniowo. Chociaż studenci pierwszego roku znajdą wiele odpowiedzi na nurtujące ich pytania, poradniki z kategorii Mechanika Ogólna są już w pełni dostępne do wglądu oraz parę poradników z Wytrzymałości Materiałów również pojawiło się na stronie. Jeszcze raz powtórzę, że zależy mi na jak najbardziej przemyślanym skonstruowaniu poradników, aby były one zrozumiałe dla każdego.

Poruszę jeszcze sprawę forum, chociaż jest ciągle zamknięte trwają prace mające na celu uruchomienie forum jeszcze przed Nowym Rokiem!

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, który zaufali mi i skorzystali z możliwości zlecenia wykonania projektów. mam nadzieję, że nasza współpraca będzie długo i owocna.

Pozdrawiam Admin.

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.