Obniżenie cen subskrypcji oraz nowa metoda płatności

Z wielką przyjemnością informujemy, że dwie z najkorzystniejszych dotąd opcji subskrypcji ze względu na obecną sytuacją na rynku pracy będą jeszcze bardziej atrakcyjne, aby odciążyć kieszenie naszych użytkowników. Otóż ceny subskrypcji zmieniły się następująco.

Cena półrocznej subskrypcji (180 dni) została obniżona z 89,00 do 59,00 złotych, aż o 33%. Co daje nam miesięczny koszt 9,83 złotych, zamiast 14,83 złotych.
Cena rocznej subskrypcji (360 dni) została obniżona ze 129,00 do 89,00 złotych, co daje miesięczny koszt subskrypcji tylko 7,42 złotego i jest najkorzystniejszą opcją, ze wszystkich trzech subskrypcji. Poprzednio cena miesiąca wynosiła 10,75 złotych, co daje obniżkę również o ponad 30%!

Kolejną ważną informacją jest to, że została wprowadzona nowa metoda płatności, a mowa tutaj o Przelewie na telefon lub BLIK na telefon, gdyż jest to ta sama opcja, ale występuje pod tymi dwiema nazwami. Aby skorzystać, z tej opcji wystarczy wybrać właśnie metodą BLIK, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami widniejącymi na stronie Subskrypcja – instrukcja zapłaty

Aby wykupić dostęp do strony należy założyć konto, następnie przejść do podstrony moje konto, a następnie na podstronę subskrypcje.

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe obiekcje, propozycje lub pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, gdzie bardzo chętnie odpowiemy na każde pytania. Na koniec korzystając jeszcze z możliwości chciałbym Państwa poinformować, że w najbliższym czasie do naszych zbiorów powinny dołączyć dwa nowe kursy, a mowa tutaj o Żelbet II oraz Konstrukcje Stalowe II, które w swoim zakresie zawierają przykładowe obliczenia elementów takich jak, słupy, rygle, płatwie, fundamenty oraz kilka różnych połączeń. Dostęp do nowych kursów będzie możliwa w ramach wykupionej już przez Państwa subskrypcji, a więc Ci co posiadają już dostęp nie muszą się niczym martwić, natomiast pozostałych zachęcam do zakupu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *