Nowy rok akademicki 2020/2021

Szanowni Państwo!

Przed nami nowy rok akademicki 2020/2021. Już cieszymy się na ponowne spotkanie z naszymi użytkownikami, z którymi mieliśmy przyjemność zapoznać się w ostatnich latach i już nie możemy się doczekać napływu nowego narybku na wody naszej strony  Statyka.info. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się właśnie rok akademicki nie zostanie przerwany i odbędzie się on bez przeszkód.

Użytkownicy, którzy już nas odwiedzali zauważą zapewne zmiany jakie zaszły na stronie i mamy nadzieje, że reorganizacja matariałów i odchudzenie strony wyszło jej na lepsze. Bardzo chętnie poznamy opinie, przeczytamy skargi oraz dowiemy się co użytkownicy strony myslą na jej temat. W tym miejscu zapraszam serdecznie do kontaktu.

Szeregi naszych materiałów zasilił nowy kurs o nazwie Statyka, który dedykowany jest studentom pierwszego, bądź drugiego semestru na studiach technicznych, a w szczególności budownictwa. Dodatkowo kurs Konstrukcje Betonowe jest na ukończeniu i zostanie w całości opublikowany do końca października 2020. Do końca roku zostanie również ukończony kurs Konstrukcje Stalowe.

Nie chcąc się bardziej rozpisywać, chcielibyśmy życzyć owocnej nauki, zaliczonych projektów, zdanych wszystkich egzaminów i uzyskania wszystkich wpisów w pierwszych terminach. W razie czego służymy pomocą!

 

Administracja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *