Nowy Rok 2019 – podsumowanie 2018

Szanowni użytkownicy!

Jak co roku nadszedł czas na krótkie podsumowanie mijającego 2018 roku oraz zdradzenie planów na nadchodzący Nowy Rok.

Subskrypcje.

Jak już wszyscy zauważyli dostęp do materiałów wymaga aktywnej subskrypcji na Państwa kontach, postanowiłem wprowadzić takie rozwiązanie, ponieważ 90% użytkowników używa programów blokujących wyświetlanie reklam, co ograniczało mi finansowo możliwość  rozwoju projektu. Aktualnie powstaje odpowiednik www.Statyka.info dla naszych sąsiadów zza Odry oraz dla użytkowników anglojęzycznych.

Nowe materiały.

Wraz z nowym rokiem w każdym tygodniu będzie pojawiał się jeden poradnik ze stali i jeden z betonu. Minimalnie. W dalszym ciągu zachęcam wszystkich chętnych do odsprzedania na projektów, bądź poradników. Zapraszam do kontaktu.

Nowa szata graficzna.

W tym roku wygląd strony został zmieniony pierwszy raz w celu dostosowania grafiki i funkcjonalności, a następnie z powodu aktualizacji serwera musiało to nastąpić ponownie. Aktualnie wszystko działa stabilnie i zostały mankamenty do dopracowania.

Forum.

Aktualnie forum jest nieco zaniedbane. Pomimo tego zachęcam do rejestracji, gdyż z czasem forum to stanie się najlepszym źródłem wiedzy od fachowców dla fachowców.

…życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku…

…tradycyjnie życzę wszystkim celująco zdanych sprawdzianów oraz egzaminów. Aby ten roku obfitował w sukcesy zawodowe, prywatne, żeby był lepszy od poprzedniego. Wszystkiego najlepszego!

 

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.