Interfejs AutoCAD i podstawowe funkcje – AutoCAD #1

Interfejs AutoCAD i podstawowe funkcje Pierwszy odcinek z wideo serii AutoCAD Oldschool z Marcinem Lisiakiem. W tej części zawarty jest wstęp do samego samouczka, a następnie zapoznacie się Państwo z interfejsem programu AutoCAD oraz jego podstawowymi funkcjami.

Interfejs AutoCAD i podstawowe funkcje

Słowem wstępu chciałbym powitać wszystkich zainteresowanych tematyką oprogramowania AutoCAD. Portal Statyka.info ma zaszczyt przedstawić Państwu pierwszy wideo kurs w formie samouczka na naszej stronie. Autorem jest Pan Marcin Lisiak, którego właśnie macie możliwość słuchać w poniższym materiale zamieszczonym na naszym kanale YouTube, do którego serdecznie zapraszam.

O autorze

Marcin Lisiak to autoryzowany trener Autodesk z 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu i 13 letnim doświadczeniem szkoleniowym, o czym przekonacie się Państwo w tej serii poradników.

Oprócz tego samouczka polecamy Państwu również profilowane szkolenia z oprogramowania Autodesk, po których kursanci ukończywszy szkolenie zostaną certyfikowanymi użytkownikami programu AutoCAD z certyfikatem ATC. Po więcej kursów oraz informacji odsyłam na bezpośrednio do Pana Marcina, wystarczy kliknąć na powyższą grafikę.

Wstęp do kursu

Tyle słowem wstępu, teraz przejdźmy bezpośrednio do materiału i tego o czym on jest. Pierwszy odcinek skupia się na dokładnym opisaniu (wprowadzeniu do) programu AutoCAD, czyli interfejs jest opisywany krok po kroku, uwzględniając wszystkie zakładki, okienka i opcje. Następnie omówione są jego podstawowe funkcje oraz narzędzia. Nie przedłużając niepotrzebnie zapraszam do poniższego wideo i proszę nie zapomnieć o pozostawieniu subskrypcji oraz odpowiedniej „łapki”.

#1 AutoCAD – wideo

Mamy nadzieję, że pierwszy odcinek samouczka z serii AutoCAD spełnił Państwa oczekiwania, ale i pozostawił pewien niedosyt, ponieważ już w kolejnym tygodniu nowy materiał od Pana Marcina, w którym już zaczniemy rysować pierwsze kreski. Widzimy się w przyszłym tygodniu!

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.