Garść informacji – wakacje!

Pierwszy rok istnienia strony już za nami! W tym czasie otrzymałem mnóstwo E-maili z propozycjami dotyczącymi działania strony i jej zawartości oraz jeszcze więcej miłych słów za co serdecznie dziękuję, takie rzeczy na prawdę napędzają do działania!

Mam nadzieje, że u wszystkich sesja zaliczona i pozostało jedynie cieszyć się długimi i miejmy nadzieję gorącymi wakacjami! Tym, którym zostały jeszcze jakieś egzaminy lub szykują się na wrzesień mogę jedynie powiedzieć, że statyka.info nie ma wakacji i zawsze znajdziecie pomoc na stronie.
Jedynie dział Pomoc Online ze Statyki będzie wyłączony na czas przerwy wakacyjnej, jego działanie będzie wznowione od 1 października.Natomiast dział Projekty przez wakacje jest dla Was dostępny, więc gdyby ktokolwiek potrzebował pomocy przy wykonaniu projektu serdecznie zapraszam.

Do 1 października zostanie uzupełniony dział Mechanika Budowli kolejnymi poradnikami. Małe błędy oraz braki zostaną uzupełnione w istniejących już poradnikach. Planowany jest również dział, w którym będą poradniki dotyczące programów, które pomagają w obliczeniu różnego rodzaju belek, ram itp.

NOWOŚĆ! Wasze prośby zostały wysłuchane…
KOREPETYCJE online!
– Również od października będzie możliwość zapisania się na korepetycje online.
Właśnie pracuje nad tym jak najlepiej zorganizować korepetycje przez internet. Pewne jest to, że posłuży mi do tego znana platforma komunikacja Skype.
Korepetycje będą udzielane z najważniejszych tematów, a dokładnie z obliczania reakcji podporowych oraz sił wewnętrznych w belkach, ramach, kratownicach oraz łukach.

Na koniec chciałbym życzyć wszystkim gorących, bezpiecznych i leniwych wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *