ForumBud.pl – wkrótce otwarcie

Chcielibyśmy z radością poinformować, że forum wygląda coraz lepiej i wkrótce zostanie ono otwarte dla wszystkich. Poniżej można zobaczyć wygląd forum.

Wprowadzane są ostatnie poprawki, ale na dniach będzie można zobaczyć forum w całej okazałości. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i będziecie je często oraz chętnie odwiedzali. Forum to połączy trzy portale poświęcone tematom związanym z budownictwem, a mianowicie Statyka.info, którą Państwo już doskonale znacie, eBud.info – polski portal budowlany oraz eSklep internetowy. Dwa ostatnie są jeszcze w budowie, ale tak jak mogliście już przeczytać z powodu braków kadrowych i bardzo ambitnych planów, terminy otwarcia się przeciągają.

Na koniec chciałbym poinformować, że trwają właśnie czynności związane rejestracją działalności gospodarczej, dlatego wszystkie płatne usługi wystartują oczywiście po dopełnieniu przez administrację wszystkich formalności.

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.