“Drogi samorządowe – najnowsze technologie” warsztaty online

Redakcja czasopisma Drogi Gminne i Powiatowe oraz STATYKA.info zapraszają na cykl trzech nieodpłatnych certyfikowanych warsztatów specjalistycznych ONLINE „Drogi samorządowe – najnowsze technologie”.

O warsztatach dla zapracowanych

Wszystkich zapracowanych i zalatanych zachęcam do zapoznania się z infografiką posiadającą wszystkie najistotniejsze informacje. Resztę zapraszam do dalszej części artykułu.

Drogi samorządowe – najnowsze technologie warsztaty online

Do rozpoczęcia cyklu szkoleń pozostało już mniej niż 11 dni od daty opublikowania tego artykułu. Pierwsza część odbędzie się już 25 marca 2021 od godziny 10:00. Warsztaty te są obowiązkowym punktem na mapie szkoleń dla wszystkich grup zawodowych uczestniczących w procesie budowy i utrzymania infrastruktury drogowej.
Podczas trwania warsztatów zostaną poruszone takie tematy jak najnowsze technologie, trendy w utrzymaniu i remoncie dróg, nowoczesny park maszynowy, ciekawe i nietypowe rozwiązania w zrealizowanych inwestycjach. Mnogość tematów nie ogranicza grupy, do której adresowane są te e-warsztaty, dlatego uczestnicy po stronie zleceniodawców (zarządcy dróg i pracownicy urzędów), jak i zleceniobiorców (firmy wykonawcze i podwykonawcy) mogą poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę.

Program i prelegent

Szkolenie to poprowadzi Pan Konrad Różowicz. Zawodowo związany z poznańską kancelarią prawną i specjalizujący się w prawie cywilnym oraz gospodarczym, w tym w zakresie kwestii wiążących się z procesami inwestycyjnymi podmiotów publicznych.
Całe trzy częściowe szkolenie będzie omawiać następujące punkty.

  1. Projektowanie oraz budowa dróg
  2. Nawierzchnie – dobór materiałów
  3. Wykonanie napraw i remontów nawierzchni
  4. Bezpieczeństwo ruchu drogowego
  5. Nowoczesne utrzymanie dróg i pobocza pasa drogowego
  6. Realizacje najlepszych modernizacji i inwestycji oświetlenia drogowego
  7. Wyzwania związane ze wzrostem cen i kosztów w inwestycjach drogowych
  8. Maszyny, urządzenia i narzędzia do sezonowego utrzymania dróg
  9. Infrastruktura drogowa przyszłości
  10. Zagospodarowanie materiałów z recyklingu i odpadów do budowy nowych dróg

"Drogi samorządowe - najnowsze technologie" warsztaty online

Najnowsze technologie – najnowsze technologie w procesie budowy nowych dróg lokalnych według parametrów jakości, kosztów, eksploatacji oraz żywotności.

Trendy i rozwiązania – trendy i rozwiązania, które warto wykorzystać w zakresie technologii utrzymania i remontów dróg, chodników, ścieżek rowerowych i bezpieczeństwa drogowego.

Park maszynowy – przegląd nowoczesnego parku maszynowego do budowy i naprawy dróg oraz utrzymania zieleni z uwzględnieniem specyfiki prac, efektywności i parametrów technicznych.

Przykłady nietypowych rozwiązań – przykłady nietypowych rozwiązań i dobrych praktyk podczas zrealizowanych inwestycji – podpowiemy, które warto wykorzystać na „swoich drogach”.

Informacje dodatkowe

Certyfikat i materiały – każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia (łącznie można uzyskać 3 certyfikaty) oraz materiały po szkoleniu.

Koszty uczestnictwa – całkowicie bezpłatny udziału w szkoleniu. Wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny i zalogować do platformy zgodnie z wytycznymi przesyłanymi indywidualnie w mailu.

Wiedza – webinaria są podzielone tematycznie i w ramach spotkań omówione zostaną zagadnienia związane z najnowszymi technologiami przy budowie i utrzymaniu dróg, elementów infrastruktury drogowej i inżynierii ruchu.

Dyskusja – w trakcie spotkania możliwe będzie zadawanie pytań prelegentom i ekspertom na czacie oraz uzyskanie odpowiedzi w formie tekstowej. Będziesz w stałej interakcji z innymi uczestnikami.

 

 

DOKONAJ BEZPŁATNEJ REJESTRACJI!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *