Aktualności / Sesja 2018

Drodzy użytkownicy,

z dniem dzisiejszym majowa sielanka się właśnie skończyła, a letni semestr roku akademickiego 2017/2018 powoli dobiega końca. Niestety to oznaczana nadchodzące egzaminy, kolokwia, zaliczenia… Dlatego serdecznie zachęcam do odłożenia miej ważnych spraw na potem i dokończenia waszych projektów oraz przygotowania się do sesji. Z własnego doświadczenia wiem, że zawsze brakuje jednego dnia do opanowania całego materiału, więc to może właśnie ten dzień… 🙂

…to tyle słowem wstępu.

Chciałbym napisać o kilku planowanych zmianach na stronie i nowościach jakie mogą się pojawić w najbliższym czasie, chociaż z braku czasu i braku w kadrach wiele rzeczy się przeciąga.

Planowane nowości i zmiany na stronie.

1. Możliwość dorobienia ze Statyką.info

Jak już pisałem wcześniej z braku czasu wiele podstawowych rzeczy, t.j. poradniki, są niedokończone lub w wcale nie są napisane, dlatego wszyscy studenci z minimalnym drygiem do redagowania tekstów i wiedzą w danym temacie mogą samodzielnie stworzyć taki tekst, a my go od niego odkupimy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na odpowiedniej podstronie
To jest tylko jedna z możliwych opcji, inną są korepetycje. Na podstronie z ofertą korepetycji mogą Państwo dodać własne ogłoszenia i stale zyskiwać nowych klientów.

2. eBud.info – portal o budownictwie

Statyka.info uzyskała opinie strony na okres studiów, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie wszyscy ludzie zafascynowani tematem budownictwa oraz rzeczami z nim powiązanymi będą mogli, już w życiu zawodowych wymieniać się doświadczeniami, dostawać na bieżąco nowości ze świata Polskiego budownictwa  oraz poznawać nowe technologie, materiały… eBud.info – Polski portal budowlany.
Zapraszamy już wkrótce!

3. ForumBud.pl – Forum budowlane

Nie może oczywiście zabraknąć forum. Otwarcie nastąpi najpóźniej w ostatnich dniach czerwca.

4. Szkolenia/Kursy

Mogli już Państwo zauważyć na stronie zakładkę o powyżej nazwie. Będą znajdowały się w niej ciekawe wydarzenia płatne oraz bezpłatne, które pozwolą rozwinąć swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu budownictwa szeroko pojętego.

5. (…)

To tylko kilka z realizowanych właśnie pomysłów. Przed zakończeniem chciałbym jeszcze zaprosić wszystkich chętnych, którzy chcieliby się sprawdzić jako administratorzy Statyka.info oraz stron z nią powiązanych do kontaktu. Miejsce i zajęcie znajdzie się dla wszystkich amatorów tematów budowlanych lub tworzenia stron www.

Korzystając z wolnego weekendu zabieram się do pracy nad stroną, a wszystkim studentom czytającym ten wpis życzę powodzenia na egzaminach oraz mam nadzieję, że Statyka.info poniekąd przyczyni się do tego.

Zapraszam do komentowania, jeśli mają Państwo jakieś ciekawe pomysły lub uwagi, bardzo proszę umieścić je w komentarzach.

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.