Rok akademicki 2014/2015

Rok akademicki 2014/2015 ruszył już pełną parą, dlatego statyka.info również rusza!

Zacznę od najważniejszej informacji dotyczącej nowej formy pomocy z jakiej możecie skorzystać, są to korepetycje online. Chcąc skorzystać z tej pomocy należy posiadać znaną platformę komunikacyjną Skype. Dokładniejsze informacje dotyczące korepetycji znajdują się w zakładce Korepetycje Online widocznej na stronie głównej.

Przez okres wakacji działy z poradnikami znacznie się powiększyły oraz starsze poradniki zostały uzupełnione. Chociaż pojawi się jeszcze kilka poradników i ciągle będą moderowane/uzupełnianie to około 85 % materiału planowanego do umieszczenia na stronie już na niej widnieje! 100% materiału powinno się ukazać jeszcze przed końcem tego roku.

Kolejna rzecz jaka rusza po przerwie wakacyjnej to pomoc online ze statyki. Znowu będziecie mogli otrzymać błyskawiczne odpowiedzi na zadawane przez was pytania lub pomoc podczas obliczania projektów.

Oczywiście zakładka projekty jest zawsze aktywna i możecie liczyć na rzetelne wykonanie przeze mnie projektów, jeśli sam nie będziesz dawał sobie rady lub ilość projektów do wykonania po prostu Cię przerośnie. Pisz, zawszę pomogę!

mgr inż. Piotr Buzała

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2017 roku czynny zawodowo w branży drogownictwa w europejskim koncernie na terenie Niemiec, od 2022 roku na stanowisku kierownika budowy.