Posiadasz dom? Szykują się nowe obowiązki i opłaty! Świadectwo energetyczne
Świadectwo energetyczne – nowy obowiązek posiadaczy domów. Rząd wprowadził obowiązek wykonania świadectwa energetycznego oraz zgłoszenia go do CEEB.
Świadectwo energetyczne – nowy obowiązek posiadaczy domów. Rząd wprowadził obowiązek wykonania świadectwa energetycznego oraz zgłoszenia go do CEEB.
RPP podwyżka stóp procentowych decyzja z miesiąca październik 2022.
Najdłuższy tunel w Polsce. GDDKiA poinformowała o wynikach przetargu. Najduższy tunel w Polsce zostanie wybudowany pod Odrą,jako część obwodnicy Szczecina.