Korepetycje

Szanowni Państwo!
Na podstawie Państwa wiadomości z pytaniami dotyczącymi korepetycji uznaliśmy, że nie może zabraknąć ich na stronie, dlatego nie tylko wznowiliśmy tę usługę, ale również poszerzyliśmy ją o korepetycje stacjonarne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Korepetycje online

Zajęcia odbywają się przez znany komunikator internetowy, dlatego jedynymi wymaganiami są mikrofon(najlepiej ze słuchawkami) oraz komputer z dostępem do sieci. Zajęcia trwają 1,5h + 5 minut na sprawdzenie połączenia, co w sumie daje 95 minut, prowadzone są bezpośrednio przez administrację strony.

 

Trwają czynności związane  z rejestracją działalności gospodarczej.
Po dopięciu wszystkich szczegółów wszystkie płatne usługi zostaną rozpoczęcie!

 

Korepetycje stacjonarne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, udostępniamy opcje standardowych korepetycji, tzn. wraz z korepetytorem w miejscu wcześniej ustalonym(szkoła, kawiarnia, etc.). Zajęcia prowadzi osoba uprzednio sprawdzona przez administrację Statyka.info, ale nie związana z nią. Czas trwania, koszt, miejsce i inne elementy zajęć ustalane są bezpośrednio z korepetytorem i nie zależą od administracji. Statyka.info jedynie udostępnia ofertę, ale również poleca korepetytorów widniejących w ofertach.

Aby skorzystać z korepetycji stacjonarnych , wystarczy znaleźć i wybrać na poniższej liście miasto, w którym mają odbyć się korepetycje, a następnie skontaktować z wybranych korepetytorem telefonicznie lub E-mailowo.
Życzymy efektywnej nauki!

 

Uwaga!
Aktualnie przedstawiona jest lista jedynie 10 miast z największą liczbą użytkowników.
Jeśli nie znalazłeś swojego miasta, a chciałbyś skorzystać z oferty korepetycji lub chciałbyś ich udzielać, napisz do nas. >>Kontakt<<